Yaşadığımız ortamları güzelleştirmek ve huzursuz edici etkenlerden arındırmak için yenilikçi yapıya ayak uydurmak en doğru tercih olmaktadır. İnsanların yaşamını konforlu hale getirmek ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerini sağlamak için geliştirilen sineklik sistemleri oldukça işlevsel yapıya sahiptir. Her türlü çöp ve pisliklerin içerisinde dolaşan sineklerden hem huzursuz olmanızı engellemek hem de yaşam alanlarına girerek mikroplarını yaymalarının önüne geçmek için sineklik sistemleri geliştirilmiş özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tamamen müşterilerimizin konforlu bir yaşam sürdürebilmelerine odaklı olarak tasarlanan ve üretilen sineklikler hayatın kolaylaştırılmasında etkili olmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı, güvenli ürün üretimi ve güler yüzlü personellerimiz ile ihtiyacınız olan ürün sunumu yapılmaktadır.

Çeşitli kapı ve pencere sistemlerine uyumlu olarak üretilen sineklik sistemleri yaz aylarında rahat ve huzurla uyuyabilmenize olanak tanır. Dışarıdan gelebilecek mikroplara karşı gelerek sağlıklı yaşamınıza devam edebilmenizi sağlar. Güvenilir, estetik ve kolay kullanımlı yapısı ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına ve tasarlanan ürünlerin beğeni kazanmasına önem veren yapımız ile ürün ve hizmetlerin kalite kapsamında ele alınmasına önem vermektedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede sineklik ve benzeri ürünlerin üretimini yapmaktadır. Ev ve iş yerlerinde, sıcak ve bunaltıcı zamanlarda hem kapıyı açıp ferahlamak isterken, aynı zamanda sineklerin huzursuz etmesini engellemek istiyorsanız sineklik sistemleri imdadınıza yetişmektedir. Sineklerin ve diğer haşerelerin içeriye giremeyeceği boyutlarda delik kullanımı ile ihtiyacınız olan havaya yol açılırken haşereler kapıda kalmaktadır.

Ekonomik seri katlanır sineklik sistemleri, kapı mıknatıslı sineklik sistemleri, paket sineklik sistemleri, sürme seri sineklik sistemleri ve çeşitlendirilebilir lüks ve ekonomik sineklik sistemleri farklı alternatifleri ile müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Genel olarak kapı ve pencere sistemlerinin tümüne uyumlu hale getirilebilen sineklikler, müşterilerimizin talebine göre inceleme yapılarak uygun konuma montaj edilmektedir. Dayanıklı ve şeffaf kumaş kullanılmaktadır. Sinek ve haşerelere karşı %100 koruma sağlayan ürünleri ifade etmektedir. Yatay ve dikey pencere şekillerinde kullanılabilir yapısı bulunmaktadır. Şeffaf kumaş kullanımı ile manzaranızı bozacak etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca farklı renk alternatifleri ile dekoratif ve estetik bir görünüm sunulmaktadır.